


6 296 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hayes Lemmerz |
| Країна виробник | США |
| ET | 128 |
| PCD | 205 |
| Вага | 17 кг |
| Діаметр колеса/диска | 17.5" |
| Діаметр ступичного отвору | 161 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Ширина диску в дюймах | 6.75 |
| Стан | Новий |