



10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кременчуцький колісний завод |
| Країна виробник | Україна |
| ET | 40 |
| PCD | 98 |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр колеса/диска | 13" |
| Діаметр ступичного отвору | 59 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Сталевий |
| Колір | Білий |
| Ширина диску в дюймах | 5.0 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 2108.3101015-01.03 |
| Тип запчастини | Оригінал |