




10 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кременчуцький колісний завод |
| Країна виробник | Україна |
| ET | 30 |
| PCD | 256 |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр колеса/диска | 13" |
| Діаметр ступичного отвору | 228 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Легкові |
| Стан | Новий |
| Тип | Сталевий |
| Колір | Білий |
| Ширина диску в дюймах | 4.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 11021-3101015 |
| Тип запчастини | Оригінал |