
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12103ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 130.8 мм |