
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C18026ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Ширина | 110.4 мм |
| Висота | 43.5 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 2 |