
9 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1M082ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC |
| Ширина | 127.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 109.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 92.6 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Висота | 109.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |