
1 104 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12104ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, IS |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 131.5 мм |