
1 592 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12126ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 17.7 мм |
| Висота | 59.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 154.6 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |