
1 163 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12108ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, RX |
| Висота | 59.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 141 мм |