
963 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C12037ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Celica, ES |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 119.7 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |