
1 195 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I011ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Freelander |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 131.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |