
1 252 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I004ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 68.6 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 129.2 мм |