
2 569 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I020ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Defender, Discovery |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина внутрішньої накладки | 152 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 96 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 96 мм |