
1 298 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I008ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 110/127, Range Rover, Defender, Discovery |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Висота | 72.5 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 105 мм |