
1 190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I006ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | 110/127, Defender |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 69 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 127 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Число індикаторів зносу | 2 |