
1 638 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10533ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Висота | 60.1 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 152.2 мм |