
1 166 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10302ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Shuma |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 49.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 65.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 171.6 мм |
| Висота | 65.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |