
1 097 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10301ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sephia, Shuma |
| Ширина | 151.3 мм |
| Висота | 46.4 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота зовнішньої накладки | 46 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |