
1 226 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10305ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 149.2 мм |
| Висота | 52.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Число індикаторів зносу | 2 |