
1 256 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10322ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, Rio, Cerato |
| Товщина | 16.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 164.8 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |