
2 069 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10340ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 161.2 мм |
| Висота | 60.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |