
914 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10311ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | K2500, K2700 |
| Товщина | 16.3 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 154 мм |