
1 446 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1Y012ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Carnival, Grand Cherokee, Wrangler |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 54.9 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 177 мм |