
1 645 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1Y052ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Висота | 61.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |