
2 364 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1I019ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, f-pace, xf sportbrake, XE, I-Pace, Range Rover Velar |
| Висота | 77 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 18 мм |