
1 152 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C1E011ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 66.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 164.8 мм |