
2 612 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C19016ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 2 |