
2 898 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C19015ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 151.6 мм |
| Висота | 61.1 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 4 |