
1 401 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11104ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Q50, Koleos, QX50, Q60, X-Trail |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 61.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |