
976 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11044ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Tiida, SX4, Cefiro, 200SX, Juke, 350Z, I30, Pulsar, Teana, Maxima |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 137.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |