
1 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C11093ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | EX, FX, Murano, M35, M45 |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Ширина | 135.5 мм |
| Висота | 65.9 мм |