
2 628 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10540ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 154 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 154 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 154.4 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |