
1 201 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10333ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 60.6 мм |
| Товщина | 19.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Передні колеса |