
1 260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10321ABE-P |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Renault, Kia |
| Сумісність з моделлю | Laguna, ix35, Carens, I30, Pro Ceed, Ceed, Cerato |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 58.1 мм |
| Ширина | 130 мм |