
1 734 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10537ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, I30 |
| Висота | 60.9 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 140.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |