
1 061 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10506ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 54.4 мм |
| Ширина | 146.9 мм |