
1 544 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10526ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix55 |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Висота | 64 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 155 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 17.4 мм |