
1 098 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10500ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Porter, H-1 / Starex, Grace, H100 |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 72.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 129.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |