
1 283 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10530ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Sonata |
| Висота | 56.6 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.7 мм |