
2 715 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10542ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 136.1 мм |
| Висота | 58.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 2 |