
972 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10515ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Matrix |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 63.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |