
1 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10520ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 104.6 мм |
| Висота | 41.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |