
927 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10529ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Carens, Sorento, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, Genesis |
| Товщина | 17.6 мм |
| Висота | 60 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 132.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |