
1 918 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14061ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Ширина | 148.7 мм |
| Висота | 61.7 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 2 |