
1 186 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14051ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота | 56 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.7 мм |