
1 166 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14056ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, City, Jazz, Insight |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 136.4 мм |
| Висота | 56.3 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |