
880 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14033ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-Z, Civic, Integra |
| Ширина внутрішньої накладки | 51.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 136.5 мм |
| Висота | 57.8 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 136.5 мм |