
1 272 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14055ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
| Товщина | 17.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота внутрішньої накладки | 55.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 55.2 мм |