
1 022 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14050ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 68.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 64.6 мм |