
735 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C14034ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | City, CAPA, Jazz, Logo, Civic |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 131.4 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |